Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

До Полтави їдуть Міністри України та іноземні гості


16

Вже завтра під час проведення на Полтавщині Міжнародного економічного форуму «Полтавщина: створюємо разом нові можливості» заплановані візити 2-х Міністрів України та кількох іноземних гостей.

 

Вже підтверджено, що участь у форумі візьмуть: Перший віце-прем’єр- міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Віце-прем’єр- міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Серед іноземних гостей – директор Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в Україні Шевкі Аджунер, головний радник
із питань врядування українсько-канадського проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) Кейді Ворд, директор з виробництва Ferrexpo Group (Швейцарія) Джим Норт, експерт із питань постачання с/г продукції та фермерської кооперації, директор компанії «Black Earth Innovation» Том О’Каллаган та ін., повідомляють у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА. 

 

Економічний форум проводять на Полтавщині через пріоритетність розвитку міжнародного економічного співробітництва, залучення інвестицій та необхідність посилення промоції потенціалу регіону на міжнародній та світовій арені.

 

В рамках форуму обговорюватимуться питання агропромислового сектору, економічного потенціалу Полтавщини, залучення інвестицій.

 

Раніше повідомляли, що на форум має завітати і Премєр-Міністр України Володимир Гройсман. Програму форуму оприлюднимо пізніше.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}