Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавці мають можливість стати секретними янголами


13

12 жовтня у Полтаві презентували першу «Пошту янголів» Angels Post Service. Це міжнародна романтична та соціальна пошта, завдяки якій чоловіки, жінки діти та люди з особливими потребами отримують можливість обмінятись подарунками. Ідея створення проекту належить Климу Шабаліну та Євгенії Ставицькій.

 

До проекту приєдналось вже 52 країни і цей список буде збільшуватись й надалі. Всесвітня акція Christmas Connection почалась з початку жовтня.

«Пошта янголів» запускає всесвітню акцію Christmas Connection. Такі акції по світу запускаються вже давно, починаючи зі Сполучених Штатів Америки. Але нам вдалось поєднати людей з особливими потребами, людей, які люблять подорожувати і дарувати щось, робити світ добрішим, і нам дуже хотілось би зробити його таким – добрішим і дружелюбнішим за 12 тижнів. Саме стільки часу залишається до 26 грудня – Міжнародного дня подарунків у католицькому світі. Сподіваюся, це буде і наше міжнародне свято цього року», - говорить один з авторів ідеї Клим Шабалін.

 

Перше, що треба зробити бажаючому стати секретним янголом це зареєструватися на сайті http://www.angelspostservice.com/#join  і приєднатися до групи у Facebook, отримати адресу та надіслати подарунок про себе, Україну або своє місто. Організатор говорить, що це не так просто зробити, адже мова йде не про банальні подарунки, а про щось, що робиться від серця. А потім отримати подарунок від світу. Також своєю участю ви підтримуєте людей з особливими потребами, які з певних причин не можуть подорожувати, але мріють побувати в інших країнах.

 

Акція триватиме 12 тижнів, і чим більше людей приєднаються до неї, тим набагато далі вона пошириться.


Ольга Браславець
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}