Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

У прокуратурі чекають висновку експертизи по забудові кінотеатру Котляревського у центрі Полтави


13

Як відзвітував прокурор Полтавської області Микола Кармазін на 18-й сесії Полтавської обласної ради, щоб внести зміни у кримінальне провадження по незаконному будівництву за приміщенням колишнього кінотеатру ім. Котляревського у центрі Полтави, необхідно дочекатися висновку експертизи.

«Здіймається кримінальне провадження за частиною 1 статті 197 зі значком 1 ККУ. На сьогоднішній день триває проведення будівельно-технічної експертизи. Коли я йшов на сесію, то поцікавився перебігом справ. Експерт сказав, що планує її закінчення до кінця жовтня 2017 року. Після отримання відповідного висновку експертизи у кримінальному провадженні буде прийнято кінцеве рішення», - повідомив прокурор з трибуни обласної ради.

 

Нагадаємо, попри припис ДАБІ про припинення робіт та вимогу сплатити штраф за незаконне будівництво за приміщенням колишнього кінотеатру ім. Котляревського, що є архітектурною пам'яткою національного значення, будівельні роботи не припинялися. Полтавські активісти не один раз влаштовували акції протесту, зриваючи плівку із забудови та обмотуючи її колючим дротом.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}