Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

У прокуратурі чекають висновку експертизи по забудові кінотеатру Котляревського у центрі Полтави


13

Як відзвітував прокурор Полтавської області Микола Кармазін на 18-й сесії Полтавської обласної ради, щоб внести зміни у кримінальне провадження по незаконному будівництву за приміщенням колишнього кінотеатру ім. Котляревського у центрі Полтави, необхідно дочекатися висновку експертизи.

«Здіймається кримінальне провадження за частиною 1 статті 197 зі значком 1 ККУ. На сьогоднішній день триває проведення будівельно-технічної експертизи. Коли я йшов на сесію, то поцікавився перебігом справ. Експерт сказав, що планує її закінчення до кінця жовтня 2017 року. Після отримання відповідного висновку експертизи у кримінальному провадженні буде прийнято кінцеве рішення», - повідомив прокурор з трибуни обласної ради.

 

Нагадаємо, попри припис ДАБІ про припинення робіт та вимогу сплатити штраф за незаконне будівництво за приміщенням колишнього кінотеатру ім. Котляревського, що є архітектурною пам'яткою національного значення, будівельні роботи не припинялися. Полтавські активісти не один раз влаштовували акції протесту, зриваючи плівку із забудови та обмотуючи її колючим дротом.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}