Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Особу, яка вбила Миргородського депутата, поки встановити не вдалося, - прокурор


13

На 18-й сесії Полтавської обласної ради, що вчора тривала у стінах адмінбудівлі, під час доповіді прокурора Полтавської області з’ясувались деталі резонансного розбійного нападу на депутата Миргородської міської ради Олега Супруненка ще влітку цього року. Особу, яка скоїла злочин, і досі шукають.

 

«Щодо розслідування вбивства депутата Миргородської міської ради. У кримінальному проваджені допитано понад 1000 осіб, проведено понад 40 експертиз. Наразі триває проведення оперативних і розшукових заходів щодо встановлення осіб, причетних до скоєння цього злочину. На сьогоднішній день таку особу встановити не вдалося. Кримінальне досудове провадження триває. Очікуємо позитивних результатів», - повідомив прокурор Полтавської області Микола Кармазін.

 

Нагадаємо, інший депутат Миргородської міськради та його спільники підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених за ч. 4 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та ч. 2 ст. 121 (умисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) КК України.

 

У ніч на 12 липня у Миргороді невідомі побили депутата міської ради Олега Супруненка - нанесли йому численні ушкодження, серед яких травми голови та переломи. Його покинули на узбіччі дороги, а через деякий час направили до лікарні вже в стані коми. А 7 серпня Олег помер у лікарні. Без чоловіка та батька залишилися дружина Наталія та 1,5-річний син Святослав.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}