Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Щойно ввімкнуть опалення, деяких полтавців може затопити (ФОТО)


13

 

У деяких багатоповерхівках Полтави невідомі повикрадали з горищ труби та вентилі, що є небезпечним на початку опалювального сезону – полтавцям загрожує затоплення.


Про чергову крадіжку даного сантехнічного обладнання журналістам «ВПолтаві.Інфо» розповіла мешканка 9-го поверху будинку на вулиці Героїв Сталінграду, 10 Світлана Воропаєва:
«З тиждень тому чоловік прокинувся через те, що щось шуміло на даху, проте не надав значення і ліг далі спати. Через тиждень сусіди по під’їзду зазначили, що у них зникли крани. Мій чоловік пішов подивитись і на те, що відбувається у нас на даху – а там також зняті всі крани, які фіксуються бронзовими наконечниками. І таке, як виявляється, не тільки на Садах 1", - зазначила полтавка.


До поліції міста масово надходять повідомлення про крадіжки з горищ багатоповерхівок:
«Заяви постійно реєструємо. Близько 10 будинків вже поінформували про подібні крадіжки. Наразі шукаємо зловмисників», - розповіла речниця поліції Полтави Юлія Лещенко.

 

У той же час на сайті Полтавської міської ради з’явилось попередження з цього приводу:


«Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація №2» Полтавської міської ради звертається до мешканців багатоквартирних будинків з проханням бути пильними! У нашому місті почастішали випадки крадіжок труб, вентилів тощо в багатоквартирних житлових будинках. Особливо це небезпечно в період запуску опалення, адже внаслідок таких свавільних дій зловмисників, можливе залиття квартир, під'їздів та псування майна мешканців.
Звертаємо увагу, що працівники КП «ЖЕО №2» (слюсарі-сантехніки, електрики) мають при собі посвідчення та зобов'язані пред'являти їх на вимогу мешканців будинків.
Тож, будьте пильними! Якщо ви бачите на горищі, в підвалі або під'їзді свого будинку невідомих підозрілих людей, негайно телефонуйте до аварійної служби КП «ЖЕО №2» за тел.: 56-22-50; 0503049380 (цілодобово) та на виробничі дільниці:
• дільниця № 1 (м. Полтава, вул. Героїв АТО, 118, тел.: 58-27-59, 050 328 36 50);
• дільниця № 2 (м. Полтава, пров. Спільчанський, 2, тел.: 59-75-67, 050 328 36 51);
• дільниця № 3 (м. Полтава, вул. Сапіго, 1, тел.: 56-35-99, 050 328 36 52)».


У службі «15-80» Полтавської міської ради розповіли, що найближчім часом тепло у оселях полтавцям не варто очікувати:
«Рішення виконкому ще не підписано з приводу початку опалювального сезону. Чекаємо середньодобову температуру 8 градусів. Наразі вона 11 – 10,2 градусів. Запустили тепломережу у деяких підприємствах, організаціях, дитячих садках, школах та лікарнях. Там, де це можливо»,- зазначив начальник відділу оперативного реагування міськвиконкому Полтави Сергій Зубань.
Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}