Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У Полтаві п'яна жінка сиділа на землі поруч з візочком, де знаходився 1,5-річний хлопчик


13

Днями полтавці побачили, як на землі сидить жінка в стані алкогольного спяніння. Поруч з нею стояв візочок, де сидів 1,5-річний хлопчик. Про цей випадок відразу повідомили у поліцію.

 

Щойно правоохоронці пересвідчились, що життю і здоров'ю дитини нічого не загрожує, відразу передали її батькові. Жінка ж вже не перший раз потрапляє до поліції за невиконання батьківських обовязків. Тому вона вже підпадала під адміністративну відповідальність. До того ж раніше її вже двічі позбавляли батьківських прав на старших дітей віком 13-ти і 18 років.

 

Як повідомляють у прес-службі поліції Полтави, родина перебуває на обліку служби у справах дітей як така, що опинилася в складних життєвих обставинах. На жінку склали матеріал про адміністративну відповідальність - невиконання батьківських обовязків по вихованню дитини.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}