Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Скандальну кандидатуру призначили на посаду: 3 заклади Полтавщини отримали нових керівників


Депутати Полтавської обласної ради проголосували за проект рішення «Про укладення трудових контрактів з керівниками суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, які пройшли конкурсний відбір». Згідно з документом, у 3 заклади Полтавщини  призначили нових керівників.

 

Найбільше депутати обговорювали кандидатуру Валерія Марченка. З цього приводу з трибуни виступили заступник голови облради Анатолій Ханко, який зазначив, що конкурс на цю посаду відбувся неправильно. На що депутат Людмила Овчаренко сказала, що в залі штучно створюється конфлікт навколо цієї ситуації через те, що на попередній сесії говорили, що нібито Марченко працював у силових структурах.

 

«На минулій сесії говорили, що він працював у силових структурах. Але він фаховий військовий, тривалий час працював у військових структурах. Це зазначено у його біографії. 9 з 10 членів конкурсної комісії підтримали цю кандидатур», - зазначила Людмила Овчаренко.

 

Наталія Макаруша з трибуна сказала, що в цій ситуації треба або голосувати за кандидатуру, або ні. Оскільки вже треба ставити крапку.

 

«Ми або не призначаємо або призначаємо. Заклад вже півроку без керівника. Ці конфліктні ситуації абсолютно безпідставні».

 

Після кількох реплік з приводу цієї кандидатури депутати таки підтримали це рішення.

 

Тож, новими керівниками закладів Полтавщини стали – Сергій Гузій, директор Рашівського психоневрологічного будинку-інтернату строком на 3 роки; Валерій Марченко, начальник Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради строком на 5 років; Олена Синенко, директор Комунального вищого навчального закладу I рівня акредитації «Полтавський базовий медичний коледж» строком на 5 років.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}