Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Від початку року полтавців поменшало на 7 тисяч


12

Станом на 1 серпня 2017 року чисельність Полтавської області склала 1 млн 419 тисяч 166 осіб. Впродовж січня-липня поточного року кількість мешканців зменшилась на 7 тисяч 662 особи.

 

Про це інформує ГУ статистика у Полтавській області.

 

Раніше спеціалісти говорили, що за перший квартал цього року смертей зареєстровано на 3% менше, проте загалом перевищує народжуваність майже на 50%. 

 

«За перший квартал цього року народжень зареєстрували 3 тис. 598 по Полтавській області. Це на 12% менше, ніж за аналогічний період минулого року. З чим це пов’язано, поки що нам це не відомо. Смертей зареєстрували 8 тис. 190, це на 3% менше, тобто є тенденція до зменшення. Кількість смертей перевищує, на жаль, майже на 50% процес народжуваності  по Полтавській області», - зазначала начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГУ юстиції у Полтавській області Віта Беспалько.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}