Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Один з найбільших операторів мобільного зв’язку вводить нові тарифи


11

Оператор мобільного зв’язку «Київстар» оприлюднив дві лінійки тарифних планів, що починають діяти з 10 жовтня. Представники компанії говорять, що кожен з нових тарифів відповідає запитам різних груп абонентів.

 

Стали доступними тарифи: «Максимальний безлім», «Безлім відео», «Безлім соцмережі» та «Безлім розмови».

 

Найдорожчий тариф «Максимальний безлім» коштує 155 гривень. Включає безлімітний мобільний 3G інтернет без обмеження швидкості і можливістю користуватися всіма доступними в Україні сервісами без обмежень.

 

Тариф «Безлім відео» коштуватиме  95 гривень. Тариф включає безлімітний доступ до Youtube, та безкоштовне використання додатків Zvooq, Fonoteka, Megogo, Divan.TV і “Домашнє.ТБ”.

 

Тарифи «Безлім розмови» - 45 гривень на місяць та «Безлім соцмережі» - 65 гривень. Обидва включають безлімітні дзвінки в мережі, 500 Мб і 3000 Мб мобільного інтернету відповідно, хвилини для дзвінків на мережі інших операторів та нетарифікований доступ до соцмереж і низки освітніх сервісів.

 

Щойно ввели в дію нові тарифи, до оператора відразу почали надходити звернення від абонентів.

 

«Нові тарифи вигідні, абоненти їх підключають, і звісно надходить велика кількість звернень щодо нової лінійки», - повідомили у прес-службі «Київстар».

 

Зараз в Полтаві діє 4 магазини оператора «Київстар»: вул. Зіньківська, 6/1а (ТРЦ «Київ»), вул. Соборності, 53/1, вул. Європейська 19, вул. Ковпака, 26 (ТРЦ «Екватор»).


Ольга Браславець
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}