Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Нова пенсійна реформа: чого очікувати та на що сподіватися (ВІДЕО)


11

Мешканці Полтави та області разом з іншими мешканцями країни починаючи із жовтня отримуватимуть пенсії за новими правилами.

 

Сьогодні, 11 жовтня, набув чинності закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», який декілька днів тому підписав Президент України Петро Порошенко. Нова пенсійна реформа за словами її творців має за мету осучаснення пенсій вже з жовтня. Але є й негативна новина для простих полтавців - підвищення мінімального страхового стажу (з 15 до 25 років) вже з наступного року.

 

Більше про це розповів заступник начальника ГУ Пенсійного фонду у Полтавській області Володимир Носенко.

 

«В першу чергу збільшено середню базову величину у формулі, яку для багатьох збільшили у тричі. Для тих осіб, які раніше вийшли на пенсію, базовий показник зріс у тричі. Також повністю зняті обмеження по виплаті працюючим пенсіонерам, яке раніше становило 15% у тому разі, якщо пенсія конкретної працюючої особи перевищувала півтора прожиткового мінімуму. Доплата їм проведена з першого жовтня, пенсії вони отримають у повному обсязі незалежно від рівня заробітних плат».

 

Подробиці дивіться на відео.

 

Тим часом у самому Пенсійному фонді стверджують, що з початку року сформовано додатковий ресурс понад 26 млрд гривень, зокрема, завдяки додатковим надходженням мінімальної заробітної плати та її децентралізації.

Теги: пенсія
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}