Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Депутати запекло обговорюють освітню галузь: чи потрібні гроші на висвітлення освіти Полтавщини


11

На порядок денний 18-ї сесії Полтавської обласної ради на розгляд депутатам винесено питання «Про внесення змін та доповнень до програми «Опікуємось освітою» на 2017-2020 роки». Передбачається ввести у програму новий розділ, згідно з яким виділяються кошти на інформаційне висвітлення ЗМІ реформування системи освіти, а це виготовлення текстових, фото-, відеоматеріалів, радіопрограм тощо.

 

Це питання стало чи не найобговорюванішим на сьогоднішньому засіданні комісії Полтавської облради з питань бюджету та управління майном.

 

До кінця дії програми обласні обранці мають виділити 1 млн 196 тис. 900 грн: 45 тис. 500 грн до кінця 2017 року та по 383 тис. 800 грн у 2018, 2019 та 2020 роках. Проте більшість депутатів з таким рішенням не згодні: деякі вважають за доцільне зменшити фінансування, а дехто й взагалі його прибрати.

 

«Таке враження, що в Полтавській області в інтернатних закладах всі дахи поміняні, відбуваються всі ремонти, а ми плануємо виділяти по 383 тис. кожен рік на інформаційне забезпечення діяльності «Опікуємось освітою». У мене виникає дуже багато питань. Виходить, що до кінця цієї програми ми виділяємо більше 1 млн грн на інформаційне забезпечення, фактично піар чиновників. Який розподіл коштів між телебаченням, інтернет-виданнями, соціальними мережами? Чи не буде це лише в одну сторону?», - намагається розібратись у питанні заступник голови Полтавської ОДА Анатолій Ханко.

 

Натомість директор Департаменту освіти і науки Полтавськогї ОДА Олена Харченко говорить, що таким чином прагнуть, аби діяльність освітньої галузі висвітлювалась фахівцями не педагогічними працівниками.

 

«На сьогоднішній день ми маємо новий закон про освіту. Тому є дуже важливим висвітлення цього в ЗМІ фахівцями. Даний розділ ми пропонуємо ввести в програму «Опікуємось освітою» задля того, щоб самі фахівці могли працювати і готувати ролики, відповідні фото-, відео-, телематеріали. Щоб ми могли якомога швидше втілити реформу освіти на Полтавщині. Зараз є багато нових питань – створення нової української школи, освітнього простору. Раніше у програмі не було цього розділу. Зараз департамент працює зі ЗМІ, які не фінансуються цією програмою. Але для того, щоб це було більш дієво, необхідна робота фахівців. Всю цю роботу виконують педагогічні працівники», - коментує Олена Харченко.

 

Депутат Полтавської облради Олександр Удовіченко висловив своє бачення ситуації:

 

«Моя пропозиція – давайте дамо 20 тис. грн до кінця цього року замість 45 тис. грн  і побачимо як все працює. Я просто знаю, що 380 тис. грн це в пісок зариті гроші і все».

 

Натомість інший депутат облради Ігор Горжій апелює до того нерівномірного висвітлення інформації. Адже під час монтування відеоматеріалів на освітню тематику показують Департамент освіти і науки лише себе в особі очільниці, а не представників обласних відомств.

 

«Правильно говорять колеги, не потрібно цього робити. Якщо на заході є представники обласних відомств, ви в першу чергу повинні їх висвітлювати. На всіх роликах викидаєте заступників, а себе висвітлюєте. Кошти не потрібно давати».

 

Голова Полтавської облради Олександр Біленький вніс свою пропозицію - врахувати побажання депутатів Полтавської обласної ради щодо рівномірного висвітлення роботи та діяльності Полтавської облради та Полтавської ОДА. Тоді Олександр Удовіченко запропонував зняти це питання з порядку денного. Натомість члени бюджетної комісії підтримали проект рішення і проголосували за винесення цього питання на розгляд сесії. Чи отримає освітня галузь Полтавщини фінансування на інформаційне висвітлення, стане відомо вже завтра на сесії Полтавської облради.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}