Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Китайці відремонтують полтавську дорогу за 57 млн доларів


11

Вчора Укравтодор підписав перші в історії України конракти з Китайською Народною Республікою на реконструкцію та ремонт українських доріг. Згідно з укладених конрактів підрядна компанія Китаю виконуватиме дорожні роботи на трасах М-12 у Хмельницькій області та М-03 у Полтавській.

 

Стосовно Полтавщини, контракт передбачає реконструкцію і капітальний ремонт автомобільної дороги М-03 на лінійних ділянках від м. Лубни до м. Полтава (210-333 км). Строк виконання робіт – 8 місяців. Сума контракту складає 57,3 млн дол. США (з ПДВ). Сума гарантії виконання контракту – 5,2 млн дол. США (9 %). Сума гарантії екологічної, соціальної безпеки та здоров’ю – 573 тис. дол. США (1 %). Дата початку виконання робіт – буде визначена Інженером з технічного нагляду (орієнтовно – початок 2018 р.).

 

Проекти, які вперше реалізовуватиме підрядна компанія з Китаю, є важливими для транспортної інфраструктури країни. Один з цих проектів – частина транснаціонального коридору GО Highway, інший – важливий транспортний коридор для сполучення двох найбільших міст країни – Києва та Харкова, йдеться у повідомленні прес-служби Укравтодору.

 

Автодорога М-03 Київ - Должанський - автомобільна дорога на території України міжнародного значення Київ - Харків - державний кордон з Росією. Проходить по території Київської, Полтавської, Харківської, Донецької, Луганської областей.

 

Починається в Києві, проходить через Бориспіль, Пирятин, Лубни, Хорол, Полтаву, Харків (на цій ділянці зберігається її назва Харків - Ростов), Чугуїв, Ізюм, Слов'янськ, Бахмут, Дебальцеве, Красний Луч і закінчується на пропускному пункті «Довжанський», провідному через Новошахтинськ на Ростов-на-Дону, Москва в Росії повідомляє ''Вікіпедія''.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}