Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Порошенко та Жданов нагородили полтавських олімпійських та паралімпійських чемпіонів


06
06
06

Днями у Києві у Холі Чемпіонів на НСК "Олімпійський" президент України Петро Порошенко відзначив високими нагородами українських олімпійців та паралімпійців, які привезли з Ріо-де-Жанейро на Україну бронзові, срібні та золоті медалі.

 

Про це йдеться в указі на офіційному сайті Президента.

 

Полтавським спортсменам нагороди вручав міністр молоді та спорту Ігор Жданов. Орден «За заслуги» I ступеня отримав чемпіон, 3-разовий срібний та бронзовий призер Паралімпійцських Ігор з плавання Дмитро Виноградець.

 

Орденом «За заслуги» II ступеня відзначили полтавських паралімпійців-плавців: Євгенія Богодайка – 3-разового чемпіона, 3-разового срібного та 2-разового бронзового призера; Ярослава Денисенка – багаторазового срібного призера; Оксану Хруль – срібну та бронзову призерку цьогорічних ігор з плавання. Полтавці олімпійці теж отримали цю нагороду. Серед них – Дмитро Янчук – бронзовий призер цьогорічних олімпійських ігор з веслування на байдарках та каное. А також одесита Юрія Чебана,який навчався у Полтаві тривалий час. Він є чемпіоном Олімпійських Ігор з веслування на байдарках та каное.

 

Орден «За заслуги» III ступеня тепер мають полтавські легкоатлет та пара каноїст. Роман Данилюк – бронзовий призер з легкої атлетики, а Сергій Ємельянов – чемпіон Олімпійських Ігор з параканое.

 

Полтавський плавець-паралімпієць Юрій Божинський – срібний та бронзовий призер з плавання - отримав нагороду «За мужність» III ступеня.

 

Не забули відзначити і тренерів відомих полтавських спортсменів. Тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера чемпіона та багаторазового призера Паралімпійських ігор з плавання Дмитра Виноградця, дворазової призерки Паралімпійських ігор з плавання Оксани Хруль Галину Бойко нагородили орденом княгині Ольги ІІ ступеня; медалі за «Працю і звитягу» отримали відразу 2 полтавських тренери – Ілля та Сергій Калайда. Вони є особистими тренерами Євгенія Богодайка, а також Ярослава Денисенка та Юрія Божинського.


фото Міністерство молоді та спорту
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}