Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Керівник Полтавського обласного наркодиспансеру отримав всеукраїнську відзнаку


11

5 жовтня у Києві відбувся спеціалізований захід для головних лікарів та керівників закладів охорони здоров’я України – «День головного лікаря – 2017». Він проходив у рамках 26-ої Міжнародної медичної виставки «Охорона здоров’я».


Метою проведення заходу, який започаткували минулого року, було визнання та відзнака досягнень головних лікарів України.


Всеукраїнську відзнаку «Головний лікар року – 2017» отримав головний лікар Полтавського обласного наркологічного диспансеру Ігор Мацицький. 

 

Довідка: Полтавський обласний наркологічний диспансер засновано 1 січня 1978 року. 

Лікування

Лікування в наркодиспансері побудовано на концепції терапії залежностей, що базується на таких принципах: добровільність, комплексність, індивідуалізація, відмова від вживання психоактивних речовин. Лікування відповідає затвердженим стандартам надання наркологічної допомоги населенню України.

Реабілітація

Неможливо досягти бажаної мети відмови від вживання алкоголю чи наркотиків тільки медичними зусиллями. Медична робота є по суті підготовкою до основної частини діяльності реабілітації, в ході якої пацієнти одержують знання та навички, необхідні для того, щоб жити без алкоголю та наркотиків, навчаються справлятися з проблемами та стресами, не вживаючи психоактивні речовини, дізнаються, що таке духовність і особистісне зростання.

Основними напрямками діяльності на сучасному етапі є:

  • - організація профілактичних заходів серед населення області;
  • - диспансерне динамічне спостереження осіб, які мають проблеми зі вживанням психоактивних речовин;
  • - проведення токсикологічної, загальноклінічної та психологічної діагностики;
  • -амбулаторне, стаціонарне лікування та лікування на дому залежних від психоактивних речовин та осіб з адиктивною поведінкою;
  • - соціально-психічна реабілітація;
  • - консультування залежних та їх родин;
  • - допомога в створенні, розвитку та підтримці громадських організацій, взаємодія з ними.

 


Прес-центр Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}