Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

У Полтаві частково ввімкнули опалення у дитячих садочках, лікарнях та школах


10

Починаючи з 9 жовтня у полтавських закладах соціальної сфери – школи, лікарні, дитячі садочки - ввімкнули опалення. Проте кількість таких закладів невелика.

 

Про це журналістам «ВПолтаві.інфо» розповів головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко.

 

«У п’ятницю до нас звернувся міськвиконком з листом-проханням включити тепло в лікарняних та учбових дошкільних закладах. І ми з понеділка почали це робити. На вчорашній день включено опалення у 28-ми дитячих садочках, що складає 90% від загальної кількості у Полтаві, 13 лікарняних закладів – це 33%. І включено лише 4 школи у Полтаві. Це пов’язано з тим, що більшість шкіл відмовляються. Кажуть, що в них тепло», - пояснює фахівець.

 

Також Володимир Пасічко наголошує, що наразі ввімкнено опалення у 60% соціальних закладів. Це пов’язано з тим, що у Полтаві є котельні, які є сезонними. І поки опалювальний сезон офіційно не розпочнеться, вони не розпочнуть працювати.

 

«З усіх соціально-важливих закладів є технічна можливість ввімкнути опалення на 60%. Це пов’язано з тим, що частина котелень є сезонні і там відсутній персонал. Поки офіційно не розпочнеться опалювальний сезон, ми не можемо прийняти їх на роботу», - говорить Володимир Пасічко.

 

Варто зауважити, що у закладах соціальної сфери (школах, лікарнях, дитячих садочках) опалення вмикається у разі пониження температури до 16 градусів, а в житловому фонді – при температурі нижче 8 градусів протягом 3-х діб. Така температура у Полтаві трималась лише протягом двох днів – 2 та 3 жовтня. В інші дні температура повітря була вищою.

 

Опалення у закладах соціальної сфери з 5 жовтня ввімкнули у Миргороді, що на Полтавщині. Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко минулого тижня зауважив, що увімкнення опалення знаходиться на місцевому рівні. Адже на руках у місцевого самоврядування  - фінансовий ресурс, теплопостачальні підприємства, тарифоутворення. У Полтаві рішення про початок опалювального сезону приймає виконавчий комітет міської ради та підписує міський голова. Станом на сьогоднішній день такого рішення у Полтаві ще не прийнято.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}