Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Великі черги, похмура погода та віра: як Київ готується до матчу Україна – Хорватія (ФОТО, ВІДЕО)


09

Полтавський фотокореспондент інтернет-видання «ВПолтаві.інфо» Олег Дубина зараз знаходиться у столиці, де ввечері відбудеться чи не найголовніший футбольний матч року – остання для «жовто-блакитних» гра відбору до ЧС-2018.

 

«Ще на початку шляху до Києва почав відчуватися футбольний настрій – у вагоні потягу «Шкода» активно обговорювали майбутнє футбольне протистояння. Більшість вірить, що команда Андрія Шевченка зможе не програти, а ось про можливий успіх говорили обережно.

Прогнозовано головним місцем для збору фанатів стала територія навколо НСК «Олімпійський», де й відбудеться матч. Із самого ранку біля кас утворилися тривалі черги з 200-400 осіб. Тим часом поряд розташувалися продавці атрибутики, у яких можна придбати «матчеві» шарфи за ціною 150 гривень.

Гості з Хорватія не втрачали часу – одна частина відправилася до Будинку футболу, де на одному з полів о 14-й годині мав розпочатися матч українських та хорватських вболівальників. Тим часом переважна більшість фанатів «шашкових» спокійно розгулювала містом та залюбки фотографувалася з усіма охочими».

 

Матч Україна – Хорватія розпочнеться о 21.45. Транслюватиме гру ТРК «Україна».

 

Авторський фоторепортаж матчу з’явиться на нашому сайті завтра.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}