Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавський багатій разом з Ринатом Ахметовим збільшили прибуток


07

Гірничо-збагачувальні комбінати, які належать Костянтину Жеваго та Ринату Ахметову, збільшили експорт української залізорудної сировини за три квартали на 55%.

 

Про це повідомляє Укррудпром з посиланням на Інтерфакс-Україна.

 

«Гірничорудні підприємства України в січні-вересні 2017 року скоротили експорт залізорудної сировини (ЗРС) в натуральному вираженні на 3,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 роки (до 28,75 млн тонн). У той же час, згідно з митною статистикою Державної фіскальної служби, за вказаний період валютна виручка від експорту ЗРС зросла на 54,8% - до $ 1,96 млрд», - йдеться у повідомленні.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, ВАТ — підприємство в м. Горішні Плавні, відкрите акціонерне товариство, найбільший український експортер залізорудних котунів до Європи. Належить Костянтину Жеваго (компанія Ferrexpo). Чистий прибуток ВАТ «Полтавський ГЗК» за січень-грудень 2014 р. склав 43 тис. грн. При цьому чистий прибуток компанії за 2013 р. склав 1 млн 427 тис. грн.

 

Переробляє залізні руди Горишнє-Плавнинського та Лавриківського родовищ, які представлені магнетитовими та кумінгтоніто-магнетитовими кварцитами з загальним вмістом заліза відповідно 34% та 27% та вмістом заліза, пов'язаного з магнетитом — 26,6% і 17,03%.

У 1970-х рр. на новобудову прибули перші загони молоді з Полтави, Дніпропетровська, Києва та Львова. Будівництво було оголошено ударним комсомольським будівництвом. Комбінат запущений у експлуатацію в 1970 р. під назвою Дніпровський гірничо-збагачувальний комбінат. Сучасна назва з 1981 року.

 

У червні 2002 року ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» (ПГЗК) отримав ліцензію на промислову розробку Єристовського родовища залізної руди. Згідно з Постановою Кабінету міністрів України № 864 ПГЗК дозволили взяти оренду на 49 років земельну ділянку над цим родовищем площею 579 гектар.

 

У липні 2006 року почалися підготовчі роботи з освоєння Єристовського родовища, розташованого за три кілометри на північ від діючого кар'єра ПГЗК.

 

Выручка Ахметова и Жеваго от экспорта украинского железорудного сырья за три квартала выросла на 55%.

Теги: гроші
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}