Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

P«Батьківщинівці» Полтавщини ініціювали мітинг проти підвищення тарифів


04

 

29 вересня, у день сесійного засідання Полтавської обласної ради, активісти місцевих партосередків ВО «Батьківщина» ініціювали та провели мітинг проти підвищення тарифів.

 

 

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, в такий спосіб «батьківщинівці» висловили протест проти ганебної політики центральної та місцевої влади, спрямованої на подальший тарифний геноцид українського народу.

 

 

«Продавайте нирку, щоб заплатити за комуналку!», «Тарифи = геноцид!», «Дешева влада – дорога комуналка!», «Владі – надприбутки, народу – комунальне рабство», «Вони – жирують, а ми – платимо!» – з такими гаслами прийшли люди на мітинг.

 

 

Під час виступу на зібранні народний депутат України, очільник Полтавської обласної парторганізації Руслан Богдан, перший заступник голови облради, керівник фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді Євген Холод наголосили, що така акція має показати посадовцям, що тарифна наруга над власним народом є ганебною й неприйнятною.

Руслан Богдан зазначив, що фракція ВО «Батьківщина» у Верховній Раді на чолі з Юлією Тимошенко виступає проти необґрунтованої ціни на газ, встановленої урядом. Водночас «Батьківщина» засуджує так звані субсидії, а насправді – корупційну схему.

 

 

«Велика вдячність усім небайдужим, які відгукнулися на наш заклик і прийшли під стіни облради, де сьогодні розглядатиметься питання про мораторій на тарифи! Разом ми не дамо вчинитися беззаконню!» – сказав Руслан Богдан.

«Батьківщинівець» пообіцяв мешканцям Полтави оприлюднити хід голосування в обласній раді з цього питання.

«Ті, хто обирав депутатів, мають знати, як вони проголосували з найболючішого для вас питання», – зазначив Руслан Богдан.

 

 

Під час мітингу активісти провели символічний акт спалення платіжок.

 

Чимало громадських активістів були присутні й на сесії обласної ради. Вони схвалили ініціативу «батьківщинівців» про запровадження мораторію на підвищення тарифів до січня 2017 року й оплесками привітали позитивне рішення депутатів з цього питання.


Пресс-служба ВО «Батьківщина»
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}