Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

PБудівельники «SMNK» в Полтаві здали в експлуатацію унікальну багатоповерхівку (ВІДЕО)


Нещодавно на вулиці Стрітенській, 22 у Полтаві урочисто відкрили перший у місті клубний будинок «Покровський». Ця місцина для обласного центру унікальна, адже ще з кінця восьмого століття до нової ери там жили племена будинів-гелонів. Із дев’ятого століття вже нової ери слов’яни-сіверяни. Із дев'ятого століття – це вже територія Давньоруської держави, а на початку 17 століття там виникла козацька фортеця. На місці будівництва археологам вдалося зробити відкриття Європейського значення.

 

 

Кандидат історичних наук, директор Полтавського Краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України Олександр Супруненко  говорить:

 

«Це відкриття некрополю ранньоскіфського часу, який засвідчував тривале існування великого оселення скіфської доби на теренах історичного центру міста. Потім десь у 4 ст. до нової ери воно зникло».

 

«Коли місто будується, воно живе», – каже заступник Полтавського міського голови Полтави Віталій Нікіпелов. За його словами проект дійсно унікальний та розроблений з урахуванням навколишнього архітектурного середовища. Тож будинок гармонійно вписався в історичний центр Полтави. Віталій Нікіпелов зазначив, що дуже важливо, коли бізнес, незважаючи на складні часи, вкладає кошти в національну, міську економіку, створює робочі місця, сплачує податки, які потім ідуть на утримання держави. І це дуже приємно.

 

Клубний будинок «Покровський» – це вперше в Полтаві європейські традиції якості та стилю, констатують фахівці. 

Доктор технічних наук, професор, декан будівельного факультету ПНТУ ім. Ю. Кондратюка Микола Нестеренко говорить:

 

«Запроваджені сучасні технології видно за опорядженням будинку, навіть на вході, де ліфтова кабіна. Все бездоганно зроблено, і тут хочеться тільки жити…».

 

Досвідчений будівельник особливо відзначив нові сучасні планувальні

рішення.

 

«От бачите, такі чудові широкі балконні тераси, куди можна вийти, відпочити і внутрішнє планування, і кухні чудові, ванни, туалети... Видно міцність, надійність цього будинку. Цей будинок буде стояти сотні років».

 

Доктор наук, зав. кафедрою ПНТУ ім. Ю. Кондратюка Григорій Шарий відзначає:

 

«Це новий рівень архітектурної компоновки, яка вписується в архітектуру Полтави. Тут враховані голубі й червоні лінії та комплексна забудова території».

 

Тож, не випадково, що під час урочистостей була підписана угода про співпрацю між Полтавським техуніверситетом та будівельною компанією«СМНК». Відтепер студенти вишу зможуть на практиці вивчати сучасні будівельні технології, матеріали. Буде користь і науковцям-будівельникам.

 

 Що ж до самого «Покровського», то це будинок високого комфорту, споруджений за ексклюзивним проектом в престижній історичній частині міста. Там використано екологічно чисті будівельні та оздоблювальні матеріали, високі енергозберігаючі технології. Вода проходить сучасну систему очищення і багаторівневу фільтрацію. А новітня система примусової вентиляції дозволить насолодитися чистим повітрям у квартирі.  Для зручності мешканців – підземний паркінг із цілодобовою охороною та відеоспостереженням. А ще там є закрита прибудинкова територія, дитячий майданчик та охорона, яка забезпечує пропускний режим. Тож квартира у клубному будинку «Покровський» – це розумна та вигідна інвестиція у майбутнє.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}