Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавські депутати звертатимуться до Президента стосовно скандалу із Саакашвілі


06

На найближчу сесію Полтавської обласної ради, що відбудеться 12 жовтня, винесено питання про «Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо небезпеки суверенітету та територіальної цілісності України та відсутності належної реакції органів влади на антиукраїнські дії М.Саакашвілі».

 

У тексті документу йдеться, оскільки від органів влади немає належної реакції на антиукраїнські дії Міхеіла Саакашвілі, то полтавські депутати побоюються, що Україні загрожує небезпека щодо територіальної цілісності та суверенітету. Своє звернення депутати Полтавської облради в разі його затвердження на сесії направлять Президенту України, Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України. Текст документу додаємо:

Нагадаємо, 26 травня 2015 отримав громадянство України. З 30 травня 2015 до 9 листопада 2016 року був головою Одеської ОДА. 26 липня 2017 позбавлений громадянства України нібито через недостовірні дані, наведені при отриманні громадянства. За іншими даними, причиною позбавлення українського громадянства став конфлікт з президентом України П. Порошенко.

 

Незважаючи на втрату громадянства України, грузинський політик 10 вересня разом зі своїми прихильниками перейшов кордон з Польщею на українському боці  ПП «Шегині» та попрямував спочатку до Львова, а згодом прибув до Києва. Під час візиту до Полтави екс-губернатор Донеччини Сергій Тарута висловив власну думку довкола скандальної ситуації.


Фото Олега Дубини
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}