Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавці не пішли на «Мазепу-фест», бо дорого – дивились через паркан (ФОТО)


26
26
26

На територію фестивалю «Мазепа-фест» (Співоче поле ім. Марусі Чурай) зайшли кілька десятків військових та люди за запрошеннями, а таких, хто купив квитки, було зовсім мало. Більшість же полтавців дивилась концерт безкоштовно та за територією паркану, усівшись на галявині.


Журналісти «ВПолтаві.Інфо» поцікавились, чи виправдав фестиваль очікування його «батька» Миколи Кульчинського.


«Щодо музичного наповнення - очікування виправдав, а щодо наповнення Співочого поля – було трішки боляче. Але після 5-ти років відсутності  добре, що він відбувся. Наступного року, сподіваюсь, все буде інакше», - зазначив Кульчинський.

 

Також розповів, що хотів зробити фестиваль безкоштовним, однак його цьогорічний директор  Данило Данилейко не прислухався до цих порад.


«Я - не директор. Данила я переконати не зміг у цьому. Він казав, що у нього перевитрати, і треба кошти… Він думав, що тут, як і в Києві (там живе), стоять черги за квитками на «Країну мрій». Йому неможливо було це доказати… З одного боку добре, що він зробив фестиваль, а з іншого - погано, що він не прислухався і навряд він буде директором наступного разу», - сказав телефоном Кульчинський.

 

Данило Данилейко відмовився коментувати "ВПолтаві. Інфо" будь-що та ділитися власними враженнями від фестивалю. Порадив слідкувати за сайтом «Мазепа-фест» та відповідними групами в інтернет-мережі.


Наступного року Микола Кульчинський планує зробити вхід на "Мазепу-фест" безкоштовним. Також хоче в його рамках зробити ще і день кіно.

 


Самі ж відвідувачі заходу жартома кажуть, що касу більшу зібрала "шашлична", яка розташувалась поруч, ніж організатори заходу.


Нагадаємо, цьогоріч на «Мазепу-фест» було виділено майже 240 тис. грн.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}