Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Скандальновідомий полтавець Ілля Ківа розповів про землетрус, який сколихнув Україну


24

Колишній начальник департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції відчув дію нічного землетрусу, який прокотився Україною.

 

«Прокинувся, чую качає, перше думаю, що круто сусіди зверху виконують, тільки думаю чогось за ними такого раніше не помічав, потім зрозумів, що перебір, напевно землетрус, заспокоївся», - йдеться у повідомленні у мережі facebook.

 

Цієї ночі нашою країною прокотилась хвиля підземних поштовхів, які відчувалися у багатьох областях України, зокрема в Київській, Херсонській, Одеській, Запорізькій, Чернівецькій, Вінницькій, Миколаївській, Дніпропетровській  областях. Про жертви чи руйнування повідомлень офіційних не надходило.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», 22 квітня 2016 року Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе повідомила, що ініціює звільнення начальника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Іллі Киви. Деканоїдзе розкритикувала недавнє інтерв'ю ЗМІ Іллі Киви. "Я подаю документи на звільнення Киви і дуже сподіваюся, що міністр підтримає, тому що його слова, особливо про АТОшників - це неприйнятно", - сказала вона.

Теги: Кива
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}