• Вконтакті
  • Однокласники

«Ворскла» у Одесі розгромила «Чорноморець» (ВІДЕО)

02

Підопічні Василя Сачка впевнено переграли головного аутсайдера чемпіонату України.

Протягом всього матчу полтавці мали перевагу над господарями, однак у першому таймі лише раз забили у ворота «Чорноморця» - Кулач дальнім ударом відкрив лік забитим м’ячам «зелено-білих» у звітному матчі. Після перерви Кадимян та Коломоєць довели рахунок до розгромного – 3:0.

Незважаючи на успішний результат, борги клубу перед гравцями нікуди не поділися.

«Вже десь два роки, можливо півтора, так воно тягнеться. Одну зарплату заплатять, а потім три-чотири місяці не платять, потім знову одну заплатять. Так і зібралася заборгованість в одинадцять місяців.

Ми сподіваємося, що на нас керівництво зверне свою увагу і, можливо, з огляду на наші результати буде виплачувати нам борги», - розповів капітан «Ворскли» Володимир Чеснаков у ефірі програми  «Профутбол» на каналі «2+2».