Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Антикорупціонери взялися за відомого полтавського політика


27

Національне агентство з попередження корупції початок повну перевірку декларацій за 2015 і 2016 роки позафракційного депутата Верховної Ради Костянтина Жеваго.

 

Про це повідомляє zn.ua.

 

Нагадаємо, нардепу належав ліквідований у 2015 році банк «Фінанси і кредит», який визнали неплатоспроможним.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», Костянтин Жеваго визнаний журналом Forbes наймолодшим мільярдером в Європі, який зробив свій статок сам. Його банк «Фінанси і Кредит» входив до TOP-10 найбільших українських банків з сотнями філій по Україні (ліквідований під кінець 2015 року). Він контролював розвинені і успішні підприємства в гірничорудній і металургійній галузях, суднобудуванні та машинобудуванні, у виробництві великовантажних автомобілів, фармакології та харчопромі в Україні, а також в країнах Західної Європи та Середньої Азії. Володіє футбольною командою Прем'єр ліги України «Ворскла» (Полтава).

 

Згідно з оцінками, зробленими спільно журналом Корреспондент, газетою Kyiv Post та аналітично-інвестиційною компанією Dragon Capital , активи Костянтина Жеваго в 2006 складали $1.9 млрд, і він посідає п'яте місце серед найбагатших українців.

 

За списком журналу Forbes у березні 2012 року Костянтин Жеваго займав 719 місце у світі та четверте в Україні з $1.8 млрд.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}