Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Одеситка привезла у Полтаву зроблені у Фінляндії аксесуари (ВІДЕО)


27

Сьогодні в рамках спільного проекту «ВПолтаві.Інфо» та «Полтавські Тротуарні Новини» «Добрий ранок» журналісти зустрілись із майстринею хендмейду Світланою Песонен, яка привезла з Фінляндії свої виставкові роботи.

 

Жінка, яка народилась в Одесі, проживала тривалий час у Полтаві, а потім переїхала до Лапландії розповіла, які саме роботи привезла на виставку. Кожна робота та кожна деталь має свою історію. Окрім сумок та аксесуарів, вироблених у Фінляндії, будуть представлені картини сестри майстрині. Відкриття виставки відбудеться сьогодні о 16-й годині в арт-кафе «100 Доріг». Протягом двох тижнів полтавці та гості міста зможуть відвідати її та придбати різноманітні аксесуари.

 

Також за чашкою кави майстриня розповіла, як потрапила до Фінляндії. Займатись хендмейдом жінка почала через доступність соціальних програм за кордоном, які мотивують розвиток.

 

Дивіться у відео, як провели добрий ранок із Світланою Песонен Олександр Демідович та Світлана Бондарева.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}