Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Крюківський вагонобудівний завод виїхав до столиці Німеччини


21
21
21


Крюківський вагонобудівний завод бере участь і представляє свою експозицію на Міжнародній транспортної виставці InnoTrans 2016, яка почала свою роботу вчора, 20 вересня. Вона проходить в експоцентрі Мессе Берлін в столиці Німеччини.
На виставці працює делегація ПАТ «КВБЗ» на чолі з головою наглядової ради Володимиром Приходьком. На стенді підприємства представлені розробки підприємства останніх років: міжрегіональні швидкісні двосистемні поїзди, дизель-поїзди, інноваційні вантажні вагони, потяги метрополітену. Ця техніка вже успішно працює в транспортній інфраструктурі України і демонструє свою працездатність, надійність, популярність у експлуатаційників і пасажирів.
У перший же день павільйон Крюківського вагонобудівного заводу відвідали міністр інфраструктури України Володимир Омелян, генеральний директор Укрзалізниці Войцех Бальчун. Відбулася їх ділова зустріч з Володимиром Приходьком, директором зі збуту та маркетингу Вадимом Дузіком і іншими фахівцями як з боку КВБЗ, так і міністерства, Укрзалізниці.
Крюковські вагонобудівники також вітали в своєму павільйоні давніх ділових партнерів - керівників міністерства транспорту Ісламської республіки Іран, Іранських залізниць. Відбулися зустрічі і переговори з представниками інших фірм і компаній.
Робота виставки триватиме до 23 вересня - тобто чотири дні. Перші два - це бізнес-дні: зустрічі, переговори, підписання документів і інші бізнес-заходу. Далі виставка буде приймати всіх людей, які цікавляться транспортними розробками. InnoTrans - це лідируюча світова площадка демонстрації і продажу транспортних засобів та технологій, що визначає основні тенденції розвитку в цій в області на десятиліття вперед, повідомляє прес-служба підприємства.

Теги: КВБЗ
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}