Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

За напівзруйнований Кадетський корпус у центрі Полтави візьмуться навесні (ФОТО, ВІДЕО)


26

Від Кадетського корпусу, що височіє у самісінькому центрі Полтави, не залишилося майже нічого, окрім стін. Навіть дах останнім часом почав зникати. За останній рік тут неодноразово траплялись пожежі.

 

Наприкінці травня цього року у Кадетському корпусі сталася чи не наймасштабніша пожежа – згоріло 500 кв.м. даху. Зараз дах частково виглядає так:

 

На останній сесії Полтавської міської ради міський голова Олександр Мамай повідомив, що питанням консервації Кадетського корпусу розпочнуть займатись навесні наступного року. Перед тим потрібно упорядкувати земельну ділянку та виділити на передноворічній сесії мільйон гривень, щоб відремонтувати дах.

 

«На цій сесії хотіли виділити певний мільйон гривень, для того щоб запроектувати роботи і в межах консервації почати його за бюджетні кошти ремонтувати. Тому що спочатку треба зробити дах. Але для того, щоб розпочати проектні роботи, треба упорядкувати землю. Жоден проектант не візьметься за ті роботи без упорядкування земельної ділянки. Начальник земельних ресурсів Юрій Трегубов дав мені обіцянку, що до Нового року земля буде повністю впорядкована. На новорічні свята ми виділимо цей мільйон в бюджет. За новорічні свята зробимо проект в першу чергу даху і консервації. І я думаю навесні розпочнемо роботи по даху. Це буде в тому числі консервація. Якщо знайдеться інвестор або Кадетський корпус залишимо в територіальній громаді і самі його ремонтуватимемо, то дах буде капітальний», - запевнив Олександр Мамай.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}