Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Підвищувати вартість проїзду у громадському транспорті Полтави поки не будуть (ВІДЕО)


25

Проекти рішень виконкому Полтавської міської ради про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті міста розміщені на сайті міськради ще з липня. Проте дату засідання, коли будуть розглядати дане питання, поки що не оприлюднили.

 

На не багаточисельному публічному обговорені нового тарифу (3 грн у тролейбусі та 5 грн у маршрутному таксі) начальник підприємства КП «Полтаваелектроавтотранс» Євген Зайцев пояснив, що передумовами зростання тарифу у 3 грн є підвищення мінімальної заробітної плати та оплати за електроенергію.

 

До того ж, АМКУ погодив підвищення вартості приїзду у полтавському тролейбусі. А з серпня полтавці помітили, що при оплаті у 4 грн у «кільцевому», кондуктори видають квиток у 5 грн.

 

Під час останньої сесії Полтавської міської ради очільник міста Олександр Мамай пояснив, що питання підвищення проїзду зараз не на часі.

 

«Якщо проїзд буде підніматись, то ми будем повністю це вивчати. АМКУ погодив підняття проїзду. Але зараз питання не на часі. Вивчаємо думку мешканців. Прекрасно розумію, що наша територіальна громада хотіла б, щоб її возили безкоштовно. Але є певні затрати на пальне, гуму, зарплату водіїв. Якщо заробітна плата піднялась в усій країні, то вона повинна піднятись і у водія, і в кондуктора. Буду робити все можливе і неможливе для того, щоб залишити той проїзд, який існує у нашому місті. Але якщо будуть підніматись проїзди у всіх містах, то будемо приймати певні рішення. Але сьогодні такого рішення приймати поки що не будемо», - зазначив міський голова.

 

За словами Євгена Зайцева, вартість проїзду у тролейбусі в інших містах України така: по 3 грн вже сплачують в Одесі, Тернополі, Луцьку, Запоріжжі, Вінниці. У Чернігові, Львові, Дніпрі, івано-Франківську наразі теж відбуваються громадські слухання щодо підвищення тарифу. У Житомирі та Хмельницькому поки що тримається 2,50 грн, а в Києві 4 грн. Проте є міста, де й досі тролейбуси їздять по 2 грн – Кременчук, Миколаїв, Суми.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}