Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

PСергій Тарута з новою політичною силою робитиме Україну однією з найрозвинутіших країн світу (ФОТО)


25

Днями до Полтави з робочим візитом завітав народний депутат України, засновник партії «Основа» Сергій Тарута разом з головою партії Андрієм Ніколаєнком. Впродовж дня вони відвідали Полтавський тепловозо-ремонтний завод, зустрілись з діловою елітою міста, побували на Полтавському турбомеханічному заводі. У Полтаві представники «Основи» презентували Доктрину збалансованого розвитку «Україна 2030», яку розробили кращі науковці та представники бізнесу.

Насамкінець поспілкувались з місцевими представниками ЗМІ, де розповіли про головну ідею нової політсили, основні відмінності від вже існуючих партій та мету, якої прагнуть досягти – виведення України у топ-30 найрозвинутіших країн світу.

Сергій Тарута називає себе ідеологом партії. «Основа» має конкретну стратегію, цінності та чіткі орієнтири.

«Я ідеолог, бо розумію, що в Україні повинна бути ідеологічна партія, яка б змінювала країну, а не особистість в образі лідера партії», - говорить Сергій Тарута.

«Сьогодні реалізація будь-якої успішної стратегії тим набором політичних сил, які є в Україні, є неможливою. Я впевнений, цю думку поділяє більшість українського народу, який виражає певним чином або апатію, або зневіру в існуючих політиків. Маючи гарний бізнес-план, важливо мати правильну команду і людей, які б змогли його зреалізувати. Людей, об’єднаних не навколо симпатій до однієї особистості, а симпатій до цінностей, цілей та ідей. Наша партія нова, але з перших кроків свого створення вона є партією ідеологічною, з цінностями, з чіткими орієнтирами. Ми розуміємо, чиї інтереси маємо відстоювати, як українцям має житись в заможній країні у 2030 році, як до цього прийти, як вони можуть відчути це відразу після початку реалізації цих реформ. Україні потрібна повна трансформація. Фактично Україна як держава має бути перезаснована на тих цінностях і цілях, які мають об’єднати більшість українців, а не еліту та тих, хто за цими елітами ховається», - акцентує увагу голова партії Андрій Ніколаєнко.

Основним меседжем партії «Основа» є людиноцентрична стратегія – у центрі уваги держави має бути працююча людина, яка забезпечуватиме добробут власної сім’ї, що є основою майбутнього держави.

«Наша партія за суттю є ліберально-консервативною. Це партія, яка виступає за значні ліберальні преференції, ліберальні умови ведення бізнесу, функціонування економічної системи держави і можливість розвитку підприємництва. З іншого боку, вона виступає за більш консервативні, моральні гуманітарно-культурні, історичні цінності, які є у нації. Без сумніву, ми хочемо, щоб будь-який українець був в центрі уваги влади будь-якого рівня. Але при цьому ми розуміємо, що головна увага сьогодні має бути прикута до тих людей, хто працює та має право на гідну оплату цієї праці. Адже наявність цих людей і їх можливість працювати, годувати свої сім’ї, створювати добробут --  це і є першоджерело всього іншого, що може відбуватись у державі. Можливість повернути людям віру в те, що Україна як держава може відбутись і вони можуть досягти добробуту тут, тим самим забезпечити добробут батькам-пенсіонерам, створити майбутнє своїм дітям - це є наша головна мета. Людина праці має бути у вищому пріоритеті для держави», - запевняє Андрій Ніколаєнко.

«ОСНОВА» планує об’єднати людей, які є професіоналами у своїй справі і готові звітувати конкретними справами, а не пустими обіцянками.

«Головна відмінність - це партія, яка має ідеологію. Друга відмінність, що є принциповою – у нас є план. Це не програма партії, а програма розвитку країни, яку хочемо збудувати. І ми розуміємо, на які соціальні аспекти потрібно звернути увагу. Це партія, в якій ми вже сьогодні об’єднуємо і точно плануємо об’єднати тих людей, хто зазвичай намагався уникнути політики, людей справжніх, професіоналів, кожному з яких є що сказати і показати – вилікуваних  ним людей, навчених ним школярів, збудованих ним підприємств чи створені робочі місця. Ми маємо план, команду і маємо розуміння, як досягнути миру в Україні», - наголошує голова партії.

Вибудовуючи стратегію нової партії,  її творці взяли за основу документ «Доктрина збалансованого розвитку «Україна 2030», яка була створена провідними науковцями у співпраці з бізнес-спільнотою.

«Це не партійний документ, він окремо розроблявся у 2015 році, коли я збирав велике коло бізнесу. Провідні університети України взяли за основу всі найкращі довгострокові стратегії розвитку інших успішних країн, в тому числі Європейського союзу. Ми разом працювали з провідними фахівцями, зробили людиноцентричну модель. Ми взяли базис – яка є наша країна, як змінюється світ, як ми змінюємось, де наше місце, де наші сильні сторони, а де проблеми, як зробити так, щоб країна була в 30-ці найрозвинутіших країн світу, як зробити так, щоб людина була головною цінністю. Все це проаналізували. Як зробити, щоб було мінімум 50% середнього класу, енергетична безпека, інвестиційна привабливість, креативна економіка. Тут все опрацьовано», - розповідає Сергій Тарута.

 

Також розповів про практичні моменти, викладені у книзі – які кроки необхідно пройти, щоб Україна потрапила у число найрозвинутіших країн світу.

«По-перше, потрібно розпустити парламент, трансформувати політичну модель, змінити Конституцію, прибрати боротьбу гілок влади. По-друге, треба передати повноваження на місця. По-третє, зробити незалежні інститути, які створюють ринкові умови. Треба знижувати тиск, зменшувати податки, робити привабливий інвестиційний клімат. І тоді сюди прийдуть колосальні інвестиції», - покроково пояснив Сергій Тарута.

За словами представників «Основи», вони не вбачають можливим реалізувати Доктрину у співпраці із чинною владою, тому й зібрали команду однодумців, готових реалізувати план порятунку та розвитку України на практиці.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}