Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Bitcoin перетворюється в справжню валюту


22

Завдяки досягненням надійності біткойна і технології блокчейн, багато хто вже почали інвестувати в нову валюту, однак і тих, хто все ще сумнівається, теж достатньо. Останні дані підтверджують легітимність валюти, хоча не виключено, що це всього лише спроба підштовхнути до крипто-спільноти нерішучих людей.

 

У 2008 році анонімної групою програмістів під псевдонімом Сатоши Накамото вперше представив біткойн, а вже в 2009 році, він був випущений для громадськості в якості програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом. Він відрізняється від інших онлайнових платіжних систем на зразок PayPal і Venmo і тим, що являє собою пиринговую мережа, в якій два користувачі можуть зв'язатися особисто, без будь-якого посередника. Віртуальна валюта повністю захищена від зовнішнього впливу, а всі транзакції відбуваються через блокчейн-реєстр.

 

Хоча біткойн абсолютно анонімний, всі транзакції блокчейн-реєстру є загальнодоступними. Так, використовуючи час і дату певної транзакції, є ймовірність зіставити будь-яку онлайн адресу з особистістю людини. Тим не менш, біткойн-транзакції зашифровані всі криптографією вищого класу, що робить їх абсолютно безпечними.

 

Зараз відправити або отримати біткойн так само просто, як користуватися електронною поштою або відправити смс на мобільному телефоні.

Не важливо, чи знаєте ви про блокчейн чи ні, ви повинні були чути про таємничу цифрову валюту – біткойн. Біткойн і те, що лежить в його основі6 технологія блокчейн, повільно, але впевнено підкорили заголовки більшості світових ЗМІ.

Будьте в тренді!


Олена Мазура
Теги: Bitcoin
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}