Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Фотографія полтавської журналістки перетворилась на всеукраїнську марку (ФОТО)


22

Світлина редактора інтернет-видання «ВПолтаві.інфо» Ліни Решетник, яка була зроблена минулого року на Сорочинському ярмарку, цьогоріч стала частиною поштового блоку, присвяченого Полтавщині.

 

 

Сьогодні, 22 вересня, у день 80-річчя створення Полтавської області поштове підприємство «Укрпошта» випустило в обіг поштовий блок №151 «Краса і велич України. Полтавська область». Сам блок складається з чотирьох марок, на яких зображені Сорочинський ярмарок, Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, курорт «Миргород» та керамічна скульптура «Козел» (Опішня). Автором світлини, яка була зроблена на ярмарку, стала редактор Інтернет - видання «ВПолтаві.інфо» Ліна Решетник.

 

«Я не вважаю, що публікація фотографії у вигляді марки є якимось особливим досягненням. Для мене це випадковість. Вказана фотографія була зроблена абсолютно випадково під час урочистого відкриття «Сорочинського ярмарку-2016». Після урочистостей, які відбулися на найбільшій сцені ярмарку, почесні гості спустилися вниз. Поряд на полі стояли воли, запряжені у віз. На волах сиділи гоголівські герої – знаменита Солоха з дяком. До цих волів збіглося так багато народу (фотографи та відеооператори), що утворилася тиснява. Мене затиснули з усіх боків. Окрім цього попереду мене стояли високоповажні гості, які просто закрили об’єктив мого фотоапарату. Згодом, натовп розійшовся  і мені вдалося зафіксувати, коли Солоха дивиться прямо мені в об'єктив і посміхається, а дяк тим часом намагався її поцілувати. Я навіть не думала її (світлину) відразу публікувати. На нашому сайті вона вийшла у фоторепортажі вже наступного дня. Світлина нічим не відрізнялася від інших, але через декілька місяців мені зателефонувала моя тодішня редакторка і повідомила, що зі мною хочуть зв’язатися з «Укрпошти». У них якраз готувався блок марок, присвячений Полтавській області, у якому вони хотілися бачити світлину Сорочинського ярмарку. Так вийшло, що саме моя світлина припала їм до душі», - розповіла автор фото.

 

 

Полтавка Ліна Решетник у 2016 році отримала диплом «спеціаліста» за спеціальністю «Журналістика» Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, зараз продовжує навчатися на заочній формі на магістратурі. Минулого року почала працювати на сайті «ВПолтаві.інфо», з серпня 2017 року – редактор видання.


Олег Дубина
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}