Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Екс-керівник Донеччини у Полтаві дав оцінку Саакашвілі


21

Сергій Тарута також розповів про секрет успіху політичних партій в Україні.

 

Більше про це політик розповів у відповіді на запитання журналіста «ВПолтаві.інфо» Олега Дубини на зустрічі із представниками полтавських ЗМІ.

 

«Що потрібно для успіху? В першу чергу команда, які можна довіряти, яка була б приваблива з точки зору довіри та роботи. Окрім цього має бути правильна ідеологія та ресурси.

У нього (Михеіла Саакашвілі) є перше. Друге – це більше тактика, а не стратегія. Для третього потрібні люди, які будуть вірити та розраховувати на те, що Саакашвілі зможе змінити країну та умови бізнесу. Чому саме бізнес? Тому що саме він фінансує як політичні партії, так і самі вибори», - зізнався політик.

 

Нагадаємо, незважаючи на втрату громадянства України, грузинський політик 10 вересня разом зі своїми прихильниками перейшов кордон з Польщею на українському боці  ПП «Шегині» та попрямував спочатку до Львова, а згодом прибув до Києва.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», Сергій Олексійович Тарута (нар. 23 липня 1955, с. Виноградне Донецької області) — український підприємець, політик, голова ради директорів компанії «Індустріальний союз Донбасу», президент футбольного клубу «Металург» (Донецьк). 2 березня 2014 року указом виконуючого обов'язки Президента України Олександра Турчинова призначений головою Донецької ОДА. 10 жовтня 2014 року пішов з посади губернатора. З листопада 2014 року — народний депутат Верховної Ради України 8 скликання по 58-му мажорітарному округу м. Маріуполь (самовисуванець). Член комітету з культури, голова підкомітету з питань культурної спадщини. Заступник Голови Комісії з питань майбутнього.


Олег Дубина
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}