Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавці б’ють на сполох: напівзруйнований будинок у Київському районі розсипається на очах (ФОТО, ВІДЕО)


21

Одноповерховий будинок на вул. Павленківська, 8а, який більш відомий як колишній дільничний пункт міліції, неодноразово страждав від пожеж.

 

Лише за серпень їх нарахували зо 5, а пожежники приїжджають сюди як на роботу. Мешканці поруч розташованої п’ятиповерхівки стурбовані і б’ють на сполох – поруч з будівлею страшно ходити не лише дітям, а й дорослим.

 

 

5 вересня в одноповерховому будинку сталася пожежа, яка стала останньою краплею для мешканців багатоповерхівки. Відстань між ними всього кілька метрів. Вогонь сягав 4-го поверху, проте найбільше постраждала квартира на 2-у поверсі – вогонь пошкодив облицювальний матеріал балкону. Пластик поплавився і тепер звідти «виглядає» утеплювач.

 

 

«Тут мешкає хто попало. 5 вересня була пожежа. Ми дуже постраждали, у нас згорів пластик на балконі, потріскались склопакети. Те, що матеріально постраждали, а те, що просто страшно жити. Бо лягаєш спати і не знаєш чи проснешся, чи ні. Бо все це так близько. Недотримані ніякі санітарні норми. Ми неодноразово звертались і в міліцію, і райраду, і в ЖЕО№2 – ніхто на нас не звертає уваги», - говорить потерпіла Лариса Дерев’янко.

 

 

Інші мешканці говорять, що цей будинок реконструкції не підлягає, а доцільніше його було знести. Територію віддати на баланс багатоповерхівки для облаштування дитячого майданчику.

 

«В даний час у нас перед вікнами громадський туалет. З нього сморід іде прямо у вікна мешканців. Особливо, коли жарко, неможливо відкрити вікна. Я вважаю, що будинок цей реконструкції не підлягає. І його доречно знести. В Африці, напевно, такого немає. А Полтава це культурний центр. Діти в школу бояться ходити», - розповідає мешканка п’ятиповерхівки Наталія.

 

Люди звертаються до міської влади, щоб нарешті вирішити це питання, бо антисанітарія та сморід у цьому місці вже є нестепними.

 

 

«За останні півроку разів 20 якщо не більше палала ця будівля. Поруч проходять газові труби, живемо, дихаємо цим всім. І це майже центр міста і отака картина. Хочемо звернутись до міської влади, щоб вирішили це питання», - говорить Геннадій Гранкін.

 

 

Детальніше коментарі місцевих мешканців та стан будинку можна переглянути у відео.

 

Журналісти «ВПолтаві.інфо» звернулись за інформацією по даному будинку до Київської районної ради Полтави, на території якого він знаходиться. В інформаційному запиті нам повідомили, що будинок на Павленківській, 8а знаходиться на балансі управління майном комунальної власності міста.

 

«Щодо вирішення існуючої проблеми маємо зазначити, що депутатський корпус та виконавчий комітет Київської районної у м. Полтаві ради не має повноважень для розгляду питань реконструкції, знесення чи забудов міста».

 

В управлінні майном комунальної власності міста повідомили, що дана будівля знаходиться на балансі ЖЕО №2.

В цій організації та УЖКГ відповіді не надали. Крім того, в інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста повідомили, що стосовно даної будівлі вони не є розпорядником вказаної інформації. І порадили звернутись до управління майном комунальної власності міста та Київської райради.

 

Натомість на останній сесії Полтавської міської ради журналісти «ВПолтаві.інфо» запитали особисто міського голову Олександра Мамая про вирішення питання по напівзруйнованому будинку. За його словами, його можна реставрувати.

 

«І вечірня школа, і поруч одноповерховий будинок на сесії були передані у комунальну власність міста. Завчасно були проведені переговори з певними підприємствами. Є бажаючі взяти їх в оренду і повністю реставрувати - і приміщення школи, і дільничний пункт міліції, що знаходиться поруч», - зазначив Олександр Мамай.

 

Детальніше у відео

 

P.S. Зйомка будинку відбувалась 8 вересня. А вже 19 вересня журналісти «ВПолтаві.інфо» помітили і зафіксували, що бокова цегляна стіна почала розсипатись на очах – цегла сиплеться прямо на пішохідну зону.

 


Ліна Решетник, фото, відео - Олег Дубина. "ВПолтаві.інфо"
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}