Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Екс-губернатор Донеччини розповів у Полтаві про скандал із Саакашвілі


21

Сергій Тарута вважає рішення позбавити українського громадянства екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі політичним.

 

Про це політик розповів у відповіді на запитання журналіста «ВПолтаві.інфо» Олега Дубини на зустрічі із представниками полтавських ЗМІ.

 

«Розумна влада не створює собі проблем, а нерозумна навпаки – їх сіє. Це як Янукович. Він говорив своєму оточенню, що якби не було Майдану, його слід було придумати, аби випустити пар.  

Мені здається, що це природній страх відносно Саакашвілі, якого він сам запросив і на якого розраховував як знаряддям проти тих, хто не належав до коаліції Порошенка – уряду та Яценюка.

Президент вирішив, що краще нехай на полі не буде того, хто може йому заважає та цінично і абсолютно не конституційно  забрали у нього (Саакашвілі) громадянство. З Міши зробили не ворога, а людину, яка захищає своє ім’я та намагається тут щось змінити. Його загнали у кут, тому у нього немає іншого вибору, як боротися за успіх України», - зізнався політик.

 

Нагадаємо, незважаючи на втрату громадянства України, грузинський політик 10 вересня разом зі своїми прихильниками перейшов кордон з Польщею на українському боці  ПП «Шегині» та попрямував спочатку до Львова, а згодом прибув до Києва.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», Міхеі́л (Михаїл Ніколозович) Саакашві́лі (груз. მიხეილ სააკაშვილი; нар. 21 грудня 1967, Тбілісі, Грузинська РСР, СРСР) — грузинський та український державний і політичний діяч, Президент Грузії з 25 січня 2004 по 25 листопада 2007 і з 20 січня 2008 по 17 листопада 2013, голова партії Єдиний Національний Рух, один з лідерів «Революції троянд», в результаті якої був відсторонений від влади Едуард Шеварднадзе.

 

26 травня 2015 отримав громадянство України. З 30 травня 2015 до 9 листопада 2016 року був головою Одеської ОДА. 26 липня 2017 позбавлений громадянства України нібито через недостовірні дані, наведені при отриманні громадянства. За іншими даними, причиною позбавлення українського громадянства став конфлікт з президентом України П. Порошенко.   


Олег Дубина
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}