Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

''Океан Ельзи'' подякував полтавцям за неймовірну атмосферу і пішов у річну відпустку


18

У соцмережах гурт ''Океан Ельзи'' та організатор концерту подякували за неймовірну атмосферу на стадіоні ''Ворскла'' у Полтаві напередодні ввечері. До цього додали також авторські світлини. 

 

Після полтавського концерту рок-гурт пішов у річну відпустку. Про це стало відомо близько місяця тому. А наступний концерт ОЕ вже запланований і відбудеться він на НСК ''Олімпійський'' у Києві 24 серпня 2018 року - на День Незалежності.

 

Фоторепортаж "ВПолтаві.інфо" можна переглянути за посиланням - http://vpoltave.info/…/49031-stadion-gudiv-okean-elzi-u-pol…

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}