Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

''Полтава без приколів не буває'': ''Бумбокс'' шаленим драйвом взірвав концертний зал (ФОТО, ВІДЕО)


15

Учора ввечері у Палаці дозвілля ''Листопад'' відгудів концерт відомого рок-гурту ''Бумбокс''. Щойно музиканти вийшли на сцену хвиля оплесків відразу прокотилася залом.

 

Щоправда зал у палаці дозвілля не був повністю заповнений глядачами. На цей момент трішки пожартував фронтмен гурту Андрій Хливнюк, згадавши про безкоштовний концерт ''Океану Ельзи'', що наступного дня має відбутись на стадіоні ''Ворскла''.

 

''А всі інші, я так зрозумів, ідуть на безкоштовний концерт ''Океану Ельзи''. Тільки в такі дні розумієш, хто насправді твої люди і скільки їх. Полтава без приколів не буває – то пульт рухне, то ніхто не прийде. Ну нічого. Всі наші тут. Нехай заздрять майбутні стадіони – Львів чи Одеса, де вже всі квитки продано. Ми сьогодні відіжмем по повній програмі'', – запевнив Андрій Хливнюк.

 

Кожну пісню - як запальну, так і ліричну - полтавці схвально вітали. Навіть не втримувались і виходили на проходи і перед сценою та відчайдушно танцювали, при цьому не забуваючи підспівувати.

 

Нагадаємо, новий концертний тур ''Бумбоксу'' на підтримку альбому ''Голий Король'' стартував 7 вересня у Чернівцях. Таким чином музиканти запланували проїхати 21 українське місто. Згодом вони вирушать у близьке та далеке зарубіжжя.

 


Ліна Решетник, фото Олега Дубини
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}