Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Андрій Хливнюк у Полтаві розповів, які труднощі «Бумбокс» долає під час нового туру (ФОТО)


14

Сьогодні ввечері у Палаці дозвілля «Листопад» для полтавців виступатиме гурт «Бумбокс» з новим альбомом «Голий Король». Тур Україною, а згодом Європою та Америкою, розпочався 7 вересня у Чернівцях. Фронтмен гурту Андрій Хливнюк за кілька годин до концерту розповів журналістам, з якими труднощами почали стикатись музиканти та як писалась платівка.

«Ми зіткнулись з труднощами під назвою «Укравтодор», але ми з нею стикаємось вже багато років. Але позитивні зміни є. Які труднощі? Нам класно разом, ми граємо, у нас нові струни. Уже стався один пікнік на перевалі в Карпатах. Якісь відбуваються нормальні для гастролюючих музикантів речі – краєвиди, втома, жарти. Дуже різні штуки. Люди розповідають один одному, хто хотів поїхати, а хто навпаки – лишитися вдома. Різні речі», - говорить Андрій Хливнюк.

З’ясувалось, що альбом, який випускається лише зараз, вже був готовий наприкінці минулого року. Але музикант говорить, що не все швидко робиться. Потрібне величезне терпіння, поки випустиш у світ платівку.

«Це не секрет, що ми працюємо трішки наперед. І я зараз маю замальовки вже на другу платівку. І ця була написана і записана протягом минулого року. Вже восени минулого року я мав запис платівки «Голий Король». І вона чекала свого виходу. Для того, щоб платівка вийшла так як ви хочете, потрібен час. Справа не в тому, щоб про неї дізнались якомога більше людей. Просто всі домовленості, кліпи і т.д. займають часу. Якщо ви хочете займатись музикою, ви повинні готові терпіти як мінімум рік до релізу своєї платівки», - розповідає співак.

Під час підготовки з гуртом траплялись різні речі.

 

«І струни рвуться, нерви людські рвутся, іноді б’ється посуд, незгода багато в чому. Простіше почати запис альбому, аніж його закінчити. Іноді гурти, я сподіваюсь ми також такий досвід отримаємо, спеціально десь їдуть  від людей, вимикають всі засоби зв’язку щоб записувати альбом», - ділиться секретами Хливнюк.

У турі музиканти їздять великим автобусом, в якому вміщається 15 осіб. А декому доводиться сідати на літак.

 

«На сьогоднішній день ми їздимо великим автобусом, який вміщає 15 осіб. Серед них інженер з освітлення, звукорежисер, техніки сцени, музиканти. Декому доводиться літати літаком. Мені, наприклад, доведеться летіти в Одесу», - розповідає Андрій Хливнюк.

 

Концертний тур «Бумбоксу» охопить 21 місто України – проїдуть від Чернівців до Миколаєва та від Києва до Ужгорода. З ближнього-далекого зарубіжжя музиканти зіграють концерти у Польщі, Португалії, Іспанії, США та Канаді.


Ліна Решетник, фото Олега Дубини
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}