Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

На «Майстерні міста» у Полтаві обговорюватимуть проекти «Бюджету участі» (ВІДЕО)


14

Відразу після відкриття урбаністичного фестивалю «Майстерня міста» у центрі Полтави розпочали перше публічне обговорення, яке стосувалось міської програми «Бюджет участі». Цьогоріч полтавці подали 92 проекти, тоді як минулого року - 67.

 

На обговорення завітали автори проектів, які в процесі роботи локації по черзі розповідали про власні ідеї та доцільності їх реалізації у Полтаві. На початку ініціатор програми «Бюджет участі» Оксана Деркач зазначила, що в процесі впровадження минулорічних проектів їй довелося зіткнутися з багатьма перешкодами. Це є мінус. Але в той же час ці проекти можна і потрібно реалізовувати у місті – це і великим плюсом (детальніше у відео).

З питанням по «Бюджету участі» полтавці можуть приходити постійно впродовж 4-х днів – спеціально для цього облаштували окрему палатку. Окрім того, у суботу, 16 вересня у павільйоні біля театру Гоголя об 11-й годині відбудеться презентація проекту-переможця «В здоровому тілі-здоровий дух». В цей день о 17-й годині у с.Вороніна презентуватимуть результати спільної роботи по благоустрою селища «Добро своїми руками». А в неділю в рамках «Майстерні міста» та програми «Бюджет участі» у мікрорайоні Левада влаштують «Свято дворів на Рибальському», що передбачає встановлення футбольних воріт, благоустрій території та спортивно розважальне свято.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}