Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

У центрі Полтави запрацювала «Майстерня міста» (ФОТО, ВІДЕО)


14

Сьогодні у центрі Полтави на Театральній площі стартував фестиваль про місто та  його суспільство «Майстерня міста», який триватиме протягом 4-х днів. Це майданчик для спілкування й обміну думками та досвідом, презентацій та різноманітних майстер-класів.

Урбаністично-культурний захід «Майстерня міста» реалізується КО «Інститутом розвитку міста» Полтавської міської ради та німецькою урядовою компанією GIZ в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», який фінансують уряди Німеччини та Швейцарії – по 4 млн євро та 1,85 млн євро відповідно. Окрім Полтави, в ньому беруть участь Чернівці, Вінниця та Житомир.

Офіційно відкрили «Майстерню міста» секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, директор КО «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко та керівник офісу проекту GIZ в Полтаві Ірина Брижань.

«Сьогодні ми відкриваємо цей фестиваль і 4 дні полтавці зможуть приходити сюди, подавати свої ідеї, цікавитись, як розвивається місто, які проекти реалізуються, будуть задавати питання працівникам «Інституту розвитку міста» щодо перспектив розвитку Полтави. Зробіть все можливе, щоб протягом наступних 4-х днів сюди прийшли якомога більше полтавців, тому що від цього залежить, чи долучаться вони до розвитку нашого міста», - зазначила Оксана Деркач у вітальному слові до присутніх.

 

Для дорослої аудиторії протягом 4-х днів будуть висвітлюватися питання ефективного сучасного менеджменту міста, у тому числі новітній досвід успішних ОСББ, енергоефективне освітлення, облаштування громадських просторів, ландшафтний дизайн прибудинкових територій, креативні індустрії. Невід’ємною частиною програми будуть такі заходи, як «Бачу.Можу.Допоможу» для людей з вадами зору, і виступ аматорського театру за участі людей з фізичними вадами в рамках проекту «Хочу. Можу. Буду».

Насиченою та цікавою буде програма й для наймолодших полтавців. Зокрема, квест-гра «Скарби Короленківської садиби» дозволить малечі не лише відчути себе мисливцями за скарбами зі спеціальними мапами, але й поповнити знання про одного з всесвітньо відомих полтавців. Дуже захопливими для дітей будуть воркшопи з ідеями повторного використання побутових відходів, будування хатинок для птахів. Крім того, діти зможуть власноруч зробити з картону та розмалювати ідеальну вулицю міста.

Всього ж заплановано провести понад 40 різноманітних заходів – від публічних обговорень до екскурсій та майстер-класів.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}