Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

До Полтави з новим туром приїжджає відомий рок-гурт


14

З 7-го вересня розпочався новий осінній тур ''Голий Король'' містами України відомого рок-гурту ''Бумбокс''. Сьогодні він з концертом приїжджає до Полтави.

 

Турне присвячено виходу EP ''Голий Король'' і охопить 21 місто України. Бумбокс проїде від Чернівців до Миколаєва та від Києва до Ужгорода.

 

Фронтмен гурту Андрій Хливнюк про осінній тур ''Голий Король'': ''В центрі міста Київ, перед камерами і під спалахи фотоапаратів ми, гурт Бумбокс, повідомили, що восени поїдемо в тур. Двадцять один концерт на підтримку нової платівки ''Голий Король''. На жаль, ніхто і ніколи не зможе пояснити, що таке бути в турі! В турах з нами відбувалось те, про що можна написати ще тацю альбомів - скуштувавши тур одного разу, ви стаєте турозалежними. В турі, здалеку, ви побачите всю жалюгідність мілких і безпідставних сварок з рідними. В турі стає очевидним, кого ви насправді любите і хто любить вас. Рік за роком і тур вам стає просто таки необхідний як ліки. Це шокова тУрапія. Ми їдемо в тур і кличемо всіх меломанів на наші концерти''.

 

Квитки на концерт у Полтаві ще є у продажу, коштують 299-849 грн. 

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}