Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

У центрі Полтави стартує ''Майстерня міста'': програма першого дня фестивалю


14

Сьогодні у спеціально облаштованому павільйоні на Театральній площі Полтави розпочинається фестиваль про сучасне місто і його суспільство ''Майстерня міста''. Урочисте відкриття заплановано на 10:30. 

 

''Майстерня міста'' працюватиме вже другий рік поспіль. Щоправда, минулого року місце проведення було інше - на майданчику біля музичного училища ім. М.Лисенка. Цьогоріч фестиваль триватиме з 14 по 17 вересня.

 

Цей фестиваль реалізується проектом ''Інтегрований розвиток міст в Україні''. Виконавцем проекту є німецька урядова компанія Deutsche Gesellsschaft fur Internationale Zusammenarbeir (GIZ), а фінансують його Уряди Німеччини та Швейцарії.

 

У 2017 році фестиваль розширює географічні горизонти і буде проходити у різних районах міста - Яківці, Вороніно, Левада, Малобудищанський мікрорайон. Мешканці цих віддалених районів мають продемонструвати, що вже спільно дбають про свою територію та вміють не тільки працювати разом, але й відпочивати. Тому в цих мікрорайонах будуть проведені майстер-класи, конкурси, частування. А музеї Полтави в рамках фестивалю започатковують нові екскурсії.

 

З програмою першого дня фестивалю можна ознайомитись нижче.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}