Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Вакарчук у Полтаві виступатиме не сам


14

На запланований безкоштовний концерт найвідомішого рок-гурту України "Океан Ельзи" приїде ще один співак. За годину до початку великого концерту "океанів" виступить нігерійський співак Leo Mantis, повідомляють організатори.

Таким чином, на стадіон "Ворскла", де відбудеться концерт, шанувальників почнуть запускати о 17-й годині, о 19-й - розпочне виступати Leo Mantis, а вже у 20-й годині на сцену вийде фронтмен Святослав Вакарчук зі своїм гуртом.

 

Нагадаємо, 7 червня у Полтаву завітав рок-гурт "Океан Ельзи" в рамках півторарічного "Світового туру". Але саме в той день з фронтменом гурту Святославом Вакарчуком сталася прикрість - він втратив голос. Після півторагодинного очікування шанувальників співак таки вийшов на сцену, однак не міг на повну виконувати пісень. І постійно змінював раніше розписаний плейлист, щоб відразу не нагружати голосові зв'язки. Вже наступного дня у соцмережі зявилося відеозвернення, в якому музиканти пообіцяли повернутися до Полтави з безкоштовним концертом 16 вересня. Проте нещодавно стало відомо, що зустріч з полтавським фанатами відбудеться на день раніше - 15 вересня.

 

Після тривалих обговорень та постійної зміни місця проведення концерту організатори вирішили, що найбільшим місцем для зібрання великої кількості людей може бути лише полтавський стадіон "Ворскла".

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}