Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Грузинський півзахисник «Ворскли» Кобахідзе: «Я ще не повністю готовий»


13

На 70-й хвилині Сандро Кобахідзе замінив Дмитра Кравченка, який став автором найшвидшого голу полтавської «Ворскли» у вищому дивізіоні України.

 

«Важкий матч. Обидві команди боролися та хотіли перемогти. Гадаю, ми мали перевагу та заслуговували на перемогу. Підвела реалізація. Такий пенальті…У роздягальні переглядали момент, ніхто не розуміє за що призначили 11-метровий.

Я ще не повністю готовий грати, тому що лише декілька днів повноцінно тренуюся. Працюю, набираю кондиції.

Наступний домашній матч проти «Зорі»? У цьому чемпіонаті можна у всіх як перемогти, так і програти їм. Матч буде хорошим», - розповів нашому сайт футболіст.

 

Нагадаємо, у січні Кобахідзе залишив Полтаву  та перейшов до турецького «Гезтепе». Дебютував 18 січня у грі Кубку Туреччини проти «Сівасспора». В Туреччині у грузина не склалося, і минулого місяця гравець повернувся до «Ворскли», підписавши контракт на один рік з можливістю пролонгації ще на сезон.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}