Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Секретар міської ради Полтави святкує день народження


13

Секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач сьогодні відзначає день народження.

 

Народилась 13 вересня 1965 року у с. Глибочок, Борщівського району Тернопільської області. Здобула філологічну освіту у Полтавському державному педагогічному інституті ім. В.Г.Короленка, а згодом навчалась за спеціальністю «Магістр державного управління» у Харківському філіалі Української Академії державного управління при Президентові України. 

 

Після викладацької діяльності у загальноосвітніх навчальних закладах, була заступником організаційного відділу апарату Полтавської ОДА. У 2010 році була депутатом Полтавської міської ради. З 19 листопада 2010 року й дотепер обіймає посаду секретаря Полтавської міської ради. З 1 вересня 2014 року — голова Полтавської міської громадської організації «Рідне місто».

 

З минулого року за сприяння Оксани Деркач у Полтаві розпочалась реалізація міської програми "Бюджет участі", мета якого сприяти взаємозвэязку влади та громадян у вирішенні благоустрою міста. Згідно з програмою, полтавці подають власні ідеї та проекти з організації спортивних та дитячих майданчиків, облаштування паркових зон та ін., а з бюджету міста виділяються кошти на їх реалізацію. Така програма поступово набирає популярності серед полтавців - минулого року було подано 67 проектів, цьогоріч вже 92.

 

Шановна Оксана Антонівна!

Щиро вітаємо Вас із днем народження і бажаємо світлих життєвих обріїв, добра, щастя, міцного здоров’я, оптимізму і наснаги. 

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}