Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

На безкоштовному концерті «Океан Ельзи» полтавців обшукуватимуть і контролюватимуть


13

Додатковий концерт гурту Святослава Вакарчука відбудеться найближчої п’ятниці на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського.

 

Як розповіли журналістам «ВПолтаві.інфо» організатори концерту, компанія SUSY Production, під час виступу «ОЕ» планують вжити додаткові заходи безпеки.

 

 

«Ми орієнтуємось на близько 30 000 відвідувачів концерту. Схему стадіону для концерту ми опублікуємо за один день концерту. Будуть вжиті додаткові заходи безпеки. Також перед входом буде здійснюватися поверхневий огляд глядачів стюардами, які також будуть контролювати належну кількість глядачів. Розміщення глядачів передбачено як у чаші стадіону (фан-зона), так і на секторах на вільних місцях», - розповіли організатори.

 

Нагадаємо, це вже другий виступ Святослава Вакарчука у Полтаві цьогоріч. 7 червня концерт ледве не відмінили через проблеми з голосом вокаліста, який пообіцяв додатковий та безкоштовний концерт для полтавців.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}