Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

ПриватБанк у Полтаві розпочав  програму швидкого кредитування громадян


 Ніхто не застрахований від форс-мажорних ситуацій – це стосується як виникнення додаткових проблем і труднощів на роботі, так і в особистому житті. Іноді виникає гостра необхідність грошових коштів, які знадобляться для вирішення проблем сплати лікарняних або комунальних рахунків, термінової купівлі якихось речей тощо. Найкращим рішенням в такій ситуації стане новий сервіс Приватбанку “Швидкий кредит”.

 

 Швидкий кредит – це сервіс отримання бажаної суми в рамках ліміту «Оплата частинами» на будь-яку картку клієнта. Сума кредитування розділяється на термін оформлення кредиту та сплачується  регулярними платежами щомісячно. Сума швидкого кредитування може складати до 50 тис., а термін угоди - до 10 місяців.

 

 «Ви маєте можливість взяти швидкий кредит готівкою на будь-які цілі: ремонт, відпочинок, весілля, навчання, купівлю меблів та багато іншого - все, що так вам необхідно саме зараз, – говорить  керівник напрямку «Оплата частинами» Полтавського ГРУ ПриватБанку Віталій Колісник. – Плануйте легко необхідні вам покупки і яскраві події в житті вашої родини разом з Приватбанком. Для отримання коштів клієнту необхідно звернутись в будь-яке відділення банку, де спеціалісти з обслуговування оформлять відповідну угоду та нададуть компетентну консультацію».

 

 За даною програмою клієнт оплачує перший платіж лише через 30 днів після оформлення угоди та має можливість дострокового погашення на прозорих та чесних умовах. Зауважимо, що зарахування суми  «Швидкого кредиту» можливе на Картку для виплат, що дає можливість клієнту отримати готівку не сплативши додаткових комісій за зняття.

 

 За більш детальною інформацією звертайтесь в будь-яке з 93-х відділень ПриватБанку у Полтаві та області.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}