Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Як полтавських школярів вчили лідерству (ФОТО)


08

7 вересня в Полтавській  загальноосвітній школі №9 пройшов семінар на тему «Лідерство», який провела Світлана Нестуля.

Семінар почався з того, що Світлана Нестуля навчала школярів, як потрібно вітатися та коротко робити візитку про себе, щоб слухачам було цікаво.

«Ви можете привітатися і розповісти коротко про себе в будь - який спосіб, але так, щоб показати вашу особистість», - зазначила Світлана Нестуля.

Опісля ведуча семінару розказала коротко про те, що є лідерство та чи такі особистості серед присутніх.

«Ми будемо говорити з Вами про лідерство і практикуватися у ньому. І зазначимо правила, якими потрібно користуватися, щоб стати лідером. Перше правило - це толерантність; друге – правило піднятої руки; третє  – послухай, подумай, зроби», - запевнила Світлана Іванівна.

Учням потрібно було подумати над тим, чи лідерство дається з народження чи цьому мистецтву можна навчитися. Думки розділилися: 21 учень зазначив, що можуть цьому навчитися, а 5-ро - що це дано нам з народження. Але дві ці думки є правильними, адже вчені довели, що якості лідера можуть проявлятися з народження. Коли учнів поділили на дві команди, одним потрібно було довести, що лідером не може бути кожен, іншим – лідером може бути кожен.

Наприкінці семінару учні будували будинок з таких елементів: 1. Проактивність; 2. Починай, уявляючи кінцеву мету; 3. Спочатку роби те, що потрібно робити спочатку; 4. Думай в дусі «виграв» - «виграв»; 5. Спочатку намагайся зрозуміти, а потім бути зрозумілим; 6. Досягай синергії; 7. «Заточуй пилку»; 8. Почуй свій голос. Учнів вдалося зацікавити і вже в кінці семінару всі були на одній хвилі і говорили, що хочуть стати лідерами, поки на рівні школи, а в майбутньому - на рівні міста.


Аліна Рябокінь
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}