Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Що таке ICO і навіщо це потрібно?


08

 

Не секрет, шановні читачі, що зараз тільки ледачий або сліпий вважає нові технології вигадкою або лохотроном (вибачте за мою французьку

Хто розумніший, той вивчає і навіть використовує нову інформацію і технології у бізнесі, або просто “ловить момент” і заробляє на сучасних інструментах короткострокових або довгострокових інвестицій.

Сьогодні поговоримо про ICO — що воно таке і з чим його “їдять”? Як можна його використовувати для створення власного проекту або інвестування для заробітку без  ризиків.

 

ICO (Initial Coin Offering) - процес випуску криптовалюты або цифрових токенів, що функціонує на основі технології блокчейн. Продаж криптовалюты нового проекту реалізується за допомогою краудсейла (пропоную детально про це переглянути у Гугла) і є ефективним способом залучення грошових коштів інвесторів для реалізації Вашого проекту. Є готові компанії, які надають повний спектр послуг із створення токенів, проведення успішної PR компанії, організації краудсейла, запуску ICO і подальшого супроводу проекту. Я лише можу вам запропонувати деякі поради щодо вибору ICO для власного інвестування, але не маю права рекомендувати конкретні сайти.

 

Як вибрати ICO - П'ять критеріїв оцінки криптотокена:

 

1) повинно бути посилання на відкритий код - якщо ні, дивіться інші технічні характеристики

2) команда професіоналів - розробники, а професійне просування — це головне!

3) повинна бути нова технологія, свіжа ідея, схвалена експертами. Одного whitepaper не досить, і важливий не лише сам документ, а детальний опис технології

4) необхідність токена в протоколі - якщо токен не прив'язаний до протоколу, блокчейну, то це просто маркетинг, а частенько - просто хайп

5) інтерес розробників і ентузіастів - форуми, обговорення — читайте, вивчайте, дивіться і аналізуйте

 

Не можна дивитися на рекламу, проморолики, чиїсь пости - це просто реклама.

ПРИ ВИБОРІ ICO важливо не ризикувати великими сумами, особливо якщо немає упевненості в його здійсненні. Стежити необхідно за процесом виходу на біржу.

 

Скажу головну думку, щодо інвестування взагалі:

Не знаючи броду, не лізьте у воду...або...слідкуйте за фінансовими порадами нашої рубрики, вивчайте, аналізуйте фінансовий ринок і будьте успішними!

 

Автор статті: Олена Мазура - бізнес-тренер, коуч, фінансист і маркетолог

Теги: ICO
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}