Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Полтавські підприємці вручили подарунки особливим дітям (ФОТО)


08

Кожного року до Полтавської спеціальної школи №39 приходять гості - підприємці та депутати. Це вже стало доброю традицією, коли Голова ради підприємців Полтави Євген Дикань організовує поїздку в гості до дітей.

У 39-й школі навчаються діти із затримкою психічного розвитку. Але коли переступаєш поріг школи, потрапляєш в атмосферу поваги, довіри, уважності і чуйності не тільки від вчителів, а й від дітей. Цього року діти зустріли гостей дуже тепло в актовій залі, де в знак подяки організували святковий концерт.

«У переліку важливих для нас заходів є свято приїхати в 39 школу, щоб зустрітися з вами і подивитися на ваші виступи та привезти подарунки",- зазначила  секретар міської ради Оксана Деркач.

Завжди до дітей приїжджають Євген Дикань, Максим Венгровський, Юрій Бойко та Віктор Передерій -небайдужі підприємці, що знаходять і кошти, і час, щоб робити добрі справи. Адже разом ми можемо більше! Діти сяяли від радості! Хвилювалися, бо хотіли гарно виступити перед гостями.  Щоб зробити дитину щасливою, потрібно не так вже і багато. 


Аліна Рябокінь
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}