Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Скандальна полтавка ледве не зірвала головний конкурс краси України


08

Анна Алляйн з Кременчука під час конкурсу «Міс Україна 2017» вийшла на сцену з написом на тілі «Sluts» (анг. Спідниці).

 

Про причини своєї витівки активістка  FEMEN написала на своїй сторінці у мережі facebook.

 

«Вчора своїм тілом я оголила сутність конкурсу «Міс Україна». Цей конкурс - національна елітна панель. У журі сидять сутенери, які вибирають м'ясо для високопоставлених чоловіків. І вчорашні попелюшки прокинуться не принцесами, а повіями ...», - йдеться у повідомленні.

 

Це вже не перша подібна історія, пов’язана з активісткою з Полтавщини. У липні жінка провeла топлес-акцію на Володимирській гірці в Києві. На грудях у активістки був напис «Putin kills» («Путін вбиває»). Тоді вона залізла на пам'ятник Володимиру.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», «Femen» («Фемен») — український, молдавський та міжнародний громадський рух (незареєстрована громадська організація), що діє в Україні та Європі. Відома своїми скандальними та епатажними акціями протесту проти дискримінації жінок, корупції тощо, під час яких активістки руху оголюють груди. Організація почала діяти у 2008 році, стала достатньо відомою з середини 2009 року. «Фемен» не вважає себе «фемінистичною організацією», а феміністичні організації відмежовуються від «Фемен».Список активних учасниць «Фемен» містить трохи більше десяти осіб; це переважно стрункі дівчата, зокрема студентки. Голова організації — Анна Гуцол але тим, хто вигадав цей рух — є український фемен-мен Євґен Довлатов, який стверджує, що «Femen» створював для всіх, а те, у що перетворили його ідею — звичайна комерція заснована на сексизмі, далека від ідеї фемінізму.


Фото зі сторінки активістики у FB
Теги: FEMEN
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}